Metin Kutusu: KURUMSAL

MERVE & GALAKSİ ULUSLARARASI NAKLIYAT TUR. VE TIC.LTD.ŞTI. 1995 yılında müşteri memnuniyetini hedef alarak yola çıkmıştır.

 

Bu kısa süre içerisinde B.D.T. (Rusya, Ukrayna, Kazakistan,Gürcistan,Azerbaycan, Türkmenistan) Rusya ve  Kazakistan’a yapılan tüm ihracat ve ithalat taşımalarının öncüsü ve odak noktası haline gelmiştir.

 

Filomuz, özmal, kiralık (taşıt sözleşmeli/ Rusya ve Moldova plakalı), yabancı araç operasyonu ve kullanım  tasarrufumuzda olan araçlarla birlikte 65 adet çekici, 65 adet treylerden ve 28 adet RUS plakalı Frigo  araçlardan oluşmaktadır.

 

Faaliyet alanlarımızda standart belirleyen, müşterilerine değer yaratan ürün ve hizmetler sunan,  operasyonel başarıları ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, topluma katkılarıyla öncü olan, sürekli gelişerek alanında örnek gösterilen ve takip edilen bir kuruluş olmaktır.

 

Bu güçlü işbirliğinin yarattığı sinerjiyi küresel standartlarda bir kurumsal yapıya dönüştürüp, kaliteli insan kaynağı ile Merve & Galaksi Ulus Nak Tur Tic Ltd ŞTI’ni uluslararası nakliyat sektörünün önde gelen  kuruluşları arasına taşımak ana hedefimizdir.

 

GALAKSİ Project olarak yurtiçine, Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerine ağır taşımacılık ve proje taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

 

Operasyon ekip arkadaşlarımız türkçe, rusça ve ingilizce bilmektedir.

 

Sizlere hizmet vermekten onur duyacağız.

 

SAYGILARIMIZLA

MERVE ULUSLARARASI NAKLİYAT